keraira-masazu-terapija-logo-ranka

APIE MANE

Kai pasikliauji gyvenimu, jis pats tau parodo teisingiausią kelią

VILMA RUTKAUSKAITĖ

Esu Vilma, diplomuota grožio bei masažų terapeutė turinti sportinių, gydomųjų, kosmetinių masažų specializaciją. Noriu padėti žmonėms tapti laimingesniais, sveikesniais ir pamatyti šviesesnį pasaulį.

Visada norėjau matyti prasmę savo darbe. Studijuodama Vadybą Vilniaus Universitete pradėjau dirbti ekologiškoje krautuvėlėje. Man buvo labai įdomu domėtis naturalia kosmetika, nerafinuotais baziniais aliejai, uostyti eterinius aliejus bei stebėti jų poveikį mano organizmui.

 

Dirbdama krautuvėlėje ruošiausi stojimams ir sėkmingai įstojau į Vilniaus kolegiją, kosmetologiją. Studijuoti sekėsi gerai, bet jau tada giliai širdyje žinojau, kad man reikia daugiau žinių ir supratimo, kaip padaryti žmones laimingais. Trūko žinių apskritai, kas yra laimė ir kaip ją apčiuopti. Kaip išmokti matyti save ir pamilti tokią, kokia esu.

 

Tada atėjo drąsi mintis – skristi į Balio salą. Vienai. Mėnesiui.

Balis man atrodė tobula vieta, kur galiu atitrūkti nuo kasdienybės ir suprasti kur judėti toliau. Mintyse įsivaizdavau, kaip sėdžiu prie jūros, medituoju ir pamatau aiškią savo ateities viziją. Galiausiai planuojant kelionę nusprendžiau užsirašyti į Balio masažo kursus. Masažai jau tada mane žavėjo, bet dar nežiūrėjau į tai, kaip į savo ateities mylimą profesiją, per kurią galiu dalintis savo šviesa.

Būdama šioje saloje įsitikinau, kad gyvenimas yra gražus bei kad viskas vyksta taip, kaip reikia. Ten aš žengiau savo pirmus suvokimo žingsnius, kas yra dvasingumas, sąmoningumas, meditacija. Supratau, kad laiminga aš galiu būti visada ir visur. Pamačiau save iš šono ir tiesiog atsipalaidavau.

Laikas iš mėnesio pavirto trimis. Kelionės metu susipažinau su daug įvairių vietinių žmonių, pasidariau labai daug masažų ir laukiau tęsinio. Grįžusi į Lietuvą pradėjau intensyviau domėtis masažuotojos specialybe, eiti į skirtingus seminarus, mokymus. Galiausiai nusprendžiau stoti į „Art of Beauty“ mokyklą, kur po dviejų metų gavau ITEC sportinių masažų diplomą, o mano kelionė tik prasidėjo.

Žinios yra laisvės jėga; aš nuolat to siekiu ir sieksiu. Išklausau ir klausiu kitų, klausiu ir savęs, ir aišku to – iš aukščiau... Atėjus atsakymų metui formuojasi nauji klausimai ir t.t.  Seminarai, mokymai, konferencijos, stovyklos, individualios konsultacijos, knygos, webinarai, straipsniai, meditacijos, gyvenimas – mano nesibaigiančios studijos.

Masažų reikia visiems ir jei neturite galimybių atvykti pas specialistą privačiai, darykite bent pečių, galvos, pėdų, plaštakų masažus vieni kitiems namuose. Taip pat pasidomėkite
aromaterapinių masažų poveikiu ir skirkite laiko sau.

Atverkite langą į šviesesnį rytojų,
Keraira

KĄ MANO KLIENTAI
SAKO APIE MANE

 
 

Pradėsiu nuo to, kad niekada nebuvau masažų mėgėja. Veido, galvos masažas - dar dar. O visa kita – mano, ir tik mano ir ačiū už tai, kad nesiliečiat. Bet. Atsiradus nugaros ir kojos skausmams teko kažko imtis. Be to, kad dariau mankštas, pradėjau reguliariai lankytis pas Vilmą.

Kiekvieną kartą atsižvelgdama į tai, kur skauda, ir kuri vieta labiausiai reikalauja dėmesio, masažą Vilma atlieka naudodama kokybiškus masažo ir eterinius aliejus. Labai žavi tai, kad žmogus myli ir gyvena savo darbu. Kad nuoširdžiai nori padėti. Kad dalinasi sveikatos receptais. Nesustoja ties tuo, kas išmokta, o nuolat tobulinasi ir auga.

keraira-masazu-terapija-vilniuje-aromaterapiniai-masazai-atsiliepimas-simona
Simona Trainavičienė

„Sveikata yra ne viskas, bet be sveikatos nėra nieko.“

– SENOVĖS GRAIKŲ FILOSOFAS SOKRATAS

APIE MANE

Esu Vilma – diplomuota grožio bei masažų terapeutė Vilniuje. Taip pat dalinuosi žiniomis apie aromaterapiją ir pozityvesnį požiūrį į gyvenimą.

KONTAKTAI

+370 677 33566
kerairanamai@gmail.com
Suopių g., Riešė, Vilnius