fbpx
Naudinga informacija

Baltijos masažų čempionatas (2022)

Tai pirmas toks Lietuvoje Baltijos šalių masažo čempionatas, jis išsiskiria iš kitų Lietuvoje organizuojamu čempionatų, ne tik dalyvių ir teisėjų įvairove iš kitų šalių, bet ir tuo, kad yra patvirtintas Tarptautinės masažo asociacijos IMA programos. Atsižvelgiant į tai puse teisėjų komandos sudarė akredituoti teisėjai iš Rumunijos, Danijos, Vengrijos, bei dalyvavo ir Tarptautinės masažo asociacijos vadovas.  Svarbu, jog visi sprendimai, dėl bendro konkurso balų skirimo,  buvo priimami kolektyviai teisėjų grupėje.

Čempionatas vyko dvi dienas. Balandžio 29 d., penktadienis buvo skirtas studentams ir tik pradedantiems eiti profesionaliu masažo keliu bei turintiems dar labai mažai praktikos. Čia dalyvavo studentai iš įvairių Lietuvos, Latvijos mokymo įstaigų. Neda Valterytė Studentų kategorijoje iškovojo antrą vietą!
Neda atliko savo autorinį laikysenos koregavimo masažą. Jis buvo itin aukštai vertinamas. Keraira kolektyvas labai džiaugiasi, kad Neda savo debiutiniame konkurse užėmė tokią aukštą vietą.

Antra čempionato diena, balandžio 30d. buvo skirta profesionalams, jų profesionalumo demonstravimui, čia buvo net keturios skirtingos rungtys: švediško masažo, veido masažo, laisvos programos ir „Mix“ dalyviai iš įvairių regionų. Čia taip pat dalyviai galėjo pasirinktinai dalyvauti vienoje ar keliose rungtyse ir taip varžytis, dėl geriausiojo masažuotojo vardo savo rungtyje.

Vilma Bendžė profesionalų kategorijoje dalyvavo dvejose rungtyse: Švediško masažo bei laisvojoje programoje. Vilmos masažą pritraukę akis stebėjo kone visi auditorijoje buvę dalyviai bei žiūrovai, ir tai neliko neįvertinta. Vilma, Keraira įkūrėja, Švediško masažo rungtyje užėmė 1-mą vietą, o finalinėje rungtyje ir bendrame masažo čempionato reitinge iškovojo 3-čią vietą!

Norėdami pajusti šių apdovanotų specialisčių masažus – užsukite į Keraira studiją

Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *