fbpx
Site Logotype
Naudinga informacija

Kuo masažas yra naudingas sportininkams?

Masažas yra labai naudingas sportininkams, nes padeda palengvinti raumenų įtampą, skausmą ir sužalojimus. Masažo terapeutai naudoja įvairias technikas, kaip antai švediškas masažas, sportinis masažas ir gilusis masažas, kad padidintų raumenų lankstumą, greitumą, stiprumą, o taip pat ir pagerintų kūno pusiausvyrą.

Vienas iš masažo naudos sportininkams pavyzdžių yra tai, kad jis padeda sumažinti raumenų skausmą. Vienas mokslinių tyrimų, atliktas 2015 metais, parodė, kad sportininkams, kuriems buvo atliekamas masažas po treniruotės, raumenų skausmas sumažėjo net 30% lyginant su tais, kurie nebuvo gavę masažo. (1)

Be to, masažas taip pat padeda sumažinti raumenų įtampą, o tai yra labai svarbu sportininkams, norintiems išlaikyti gerą raumenų būklę ir pagerinti savo pasirodymą. Masažas gali padėti palengvinti raumenų įtampą ir užkirsti kelią raumenų traumoms.

Kitas svarbus masažo naudojimo sportininkams aspektas yra tai, kad jis padeda pagerinti kraujotaką ir šalinant nuovargį. Tai yra labai svarbu sportininkams, kurie gali patirti nuovargį po intensyvių treniruočių ar varžybų. Masažas padeda pagerinti kraujotaką, taip pat šalina toksinus ir kitas kenksmingas medžiagas iš organizmo.

Taigi, masažas yra labai naudingas sportininkams ir gali padėti pagerinti jų sportinę būklę, sumažinti raumenų skausmą ir sužalojimų riziką. Norint pasiekti geriausius rezultatus, rekomenduojama kreiptis į profesionalius Keraira masažo terapeutus.

Šaltiniai:

  1. Crane, JD et al. „Massage therapy attenuates inflammatory signaling after exercise-induced muscle damage.” Science translational medicine vol. 7,307 (2015): 307ra164. doi:10.1126/scitranslmed.aac7552
Share

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *