fbpx
Site Logotype

Masažas su vaikų priežiūra

Norisi trumpam pabėgti, bet nesinori apkrauti artimųjų perleidžiant mažylio priežiūros estafetę?
Dedate visas pastangas, kad Jūsų brangenybe būtų tinkamai pasirūpinta, tačiau negalite rasti laiko sau?
Turime Jums nuostabų pasiūlymą, kuris leis susigrąžinti fizinę bei psichologinę energiją, pašalinti stresą ir pasimėgauti kokybišku atokvėpiu!
Kol Jums bus atliekama nepriekaištingos kokybės, Baltijos masažų čempionato laureatų procedūra – Jūsų mažuoju džiaugsmu rūpinsis privataus darželio auklytės iš Mažo stebuklo. Keraira studija yra tame pačiame pastate, kaip ir darželis, tad kelionė bus itin paprasta, o Jūs visuomet būsite arti savo vaikučio.
Suteikite galimybę sau atsikvėpti ir pajusti tikrą komfortą, kurio metu Jūsų vaikas žais nuolatinėje ir itin kokybiškoje priežiūroje su kitais mažyliais.
Jūsų stebuklui nėra nieko geriau, nei pailsėję, skausmo nejaučiantys ir pamaloninti tėveliai. Pasinaudokite šiuo džiaugsmu ir papasakokite kitiems tėveliams.
Šios partnerystės pradžiai paminėti – pirmas vaikučio apsilankymas valandinei priežiūrai (iki 3 val.) Jums nieko nekainuos! Tai yra puiki proga trumpam ištrūkti į poilsio ir dėmesio sau karalystę.
Laukiame kada galėsime Jums suteikti taip reikiamą atsipalaidavimą ar jėgų atstatymą,
 
Kaip pasinaudoti pasiūlymu, reikalavimai, taisyklės:
1. Valandinei priežiūrai vaikai priimami nuo 1 metukų iki 5-rių. Jokiu reikalavimų nėra, viskuo pasirūpina darželio darbuotojos. Alergiškiems vaikams suteikiame maistelį parinktą dietologės (pastaba- vaiko maitinimas gali kainuoti papildomai, jei mažylis bus atvestas pietų metu, apie viską iš anksto informuos darželio administracija). Valandinė vaiko priežiūros registracija vyksta per darželio svetainę: https://mazastebuklas.lt/valandine-prieziura
Registracijos lange papildomai įrašyti: Keraira masažas
2. Registruotis reikėtų bent prieš 2 dienas. Tad registruokitės masažui ar kitai procedūrai bent porą dienų prieš, tuo pačiu metu pateikdami prašymą valandinei vaiko priežiūrai.
3. Ar yra valandos, kuomet papildomi vaikai į darželį nėra priimami (pvz.: kai auklėtiniai miega) – darželyje vaikai priimami iki pietų arba nuo pietų. Tai valandos būtų 7-13 val. ir 14.30-18 val. pietų miego metu vaikų nepriimame, nebent vaikutį atvestų pilnai dienai.
4. Kokius daiktus tėvai turi pristatyti kartu su vaiku?- sauskelnės, drėgnos servetėlės, rūbų komplektukas, gertuvė ir batukai vaikščioti grupėje.
5. Darželio parengtoje registracijos formoje nurodykite: Vaikučio vardą, pavardę, gimimo metus bei planuojamą dieną (valandinei priežiūrai), darželio filialą (Fabijoniškių g. filialas) kuriame planuojate apsilankyti.
Registruojantis masažui ar kitai procedūrai per www.keraira.com užsakymo pastabose pažymėkite: Mažylis
6. Dėl smulkesnės informacijos kreipkitės:
Darželio administracija: mazastebuklas.lt@gmail.com ; +37062231616
Keraira administracija: hello@keraira.com ; +370 64310570